Witam. Czy ma ktoś z Państwa również problem z Play w telefonie (od przynajmniej 2 dni)? Pomimo połączenia się w LTE, nie działa całkowicie internet mobilny (w trybie 3G też), a także bywa, że nie można się dodzwonić na numer z Play (pomimo, że jest zasięg). Testowałem na 2 komórkach, żeby wykluczyć problem sprzętowy, na drugim nr z innej sieci jest ok.
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
